Woda pitna dostarczana przez naszą firmę jest wodą bardzo miękką o twardości < 4 dH (stopnie niemieckie). 

Miękka woda z mydłem tworzy piękną pianę, zużywamy mniej detergentów podczas prania, zmywania. Nie powstaje twardy osad w instalacji, dzbankach elektrycznych oraz kotłach grzewczych. Nie ma potrzeby dodawania soli do zmiękczania wody w zmywarkach.

 

Grafiki: Kaboompics, new7ducks / Freepik

Projekt „Edukacja dla ekoRozwoju” realizowany w ramach umowy nr 537/2015/Wn50/EE-BS/D, został dofinansowany z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Podstawowym celem inwestycji jest przybliżanie zagadnień związanych z gospodarką wodno-ściekową, zrównoważonym rozwojem oraz wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii. 

W ramach realizacji zadania „Edukacja dla ekoRozwoju” oprócz budowy i wyposażenia ścieżki edukacyjnej „Rzeka wiedzy”, doposażono również budynek CEE w nowoczesny sprzęt i pomoce dydaktyczne. Zaawansowana forma przekazu informacji ma za zadanie uatrakcyjnić sposób przekazywania informacji, aby skutecznie dotrzeć do społeczeństwa. 

 

 

Wartość przedsięwzięcia: 487 520,58 zł

Dofinansowanie ze środków NFOŚiGW: 285 833,00 zł

test

Szanowni Państwo,

w związku z intensywnymi zmianami prawnymi, które zachodzą w naszej branży, członkowie Stowarzyszenia Wodociągowców Województwa Śląskiego zaproponowali skoordynowanie współpracy między firmami wodociągowymi w naszym województwie. Zgodnie z ustaleniami, zostaliśmy koordynatorem działań związanych ze sprzedażą, rozliczaniem należności oraz gospodarką wodomierzową (działy sprzedaży, handlowe, zbytu itp.), a co za tym idzie - staniemy się gospodarzem cyklicznych spotkań pracowników firm wodociągowych, którzy zajmują się powyższymi zagadnieniami. 

Poza organizacją spotkań, chcielibyśmy uruchomić forum internetowe, które pozwoli nam na bieżąco wymieniać się doświadczeniami dotyczącymi naszej pracy. Planujemy również stworzenie internetowej bazy, w której będziemy zamieszczać dokumenty związane z działalnością naszych działów (opinie prawników, wyjaśnienia, projekty aktów prawnych itp.). 

W związku z powyższym, przygotowaliśmy krótką ankietę, która pozwoli nam poznać Państwa propozycje a także opinie na temat naszych planów. Liczymy na grad pomysłów! 

Mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się w Jastrzębiu-Zdroju.

 

 

W przypadku problemów z wyświetleniem ankiety, znajduje się ona pod adresem: https://goo.gl/forms/ZHAnkHeJE6iqWrgg1

Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A.

 

ul. Podhalańska 7, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Centrala: (32) 47-87-777

Sekretariat: (32) 47-87-780

Awarie: (32) 47-17-640 (całą dobę)

Zakład Ochrony Wód Ruptawa: (32) 47-12-853

Laboratorium: (32) 47-634-43

 

poniedziałek - środa 7:00 - 15:00 (kasa do 14:45)

czwartek 7:00 - 17:00 (kasa do 16:45)

piątek 7:00 - 13:00 (kasa do 12:45)

 

Sprawdź, jak załatwić sprawę na naszej firmie ->>