W niedzielę (7 sierpnia) na terenie OWN miało miejsce Rodzinne Grillowanie zorganizowane przez UM Jastrzębie-Zdrój. Dla chętnych na łonie natury czekały grille, leżaki, atrakcje dla najmłodszych oraz zdrowa alternatywa dla słodkich, gazowanych napoi czyli PYSZNA WODA PROSTO Z KRANU! 

Główną atrakcją w punkcie obsługiwanym przez jastrzębskie wodociągi była degustacja smacznej wody prosto z kranu. Na stoisku JZWiK S.A. najmłodsi (i nie tylko :) uczestnicy imprezy mogli również uwolnić swoją kreatywność i własnoręcznie ozdobić papierowe kubki, z których jastrzębska kranówka smakowała jeszcze lepiej. Wszyscy biorący udział w zabawie otrzymali upominki: balony, linijki, zeszyty, bidony, kubki, piłki... Przy okazji mieszkańcy mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące spożycia wody prosto z kranu, pracownicy JZWiK S.A. udzielali informacji m.in. na temat pochodzenia i właściwości naszej kranówki.

Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A. serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom pikniku za liczne zainteresowanie naszym stoiskiem oraz wspaniałą rodzinną atmosferę. Do zobaczenia !