– Dlaczego warto pić „kranówkę”?

Szanowni Państwo,
w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo do 18 kwietnia 2021 wizyta w biurze obsługi klienta będzie możliwa jedynie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu, a kasa będzie nieczynna. Poniżej zamieszczamy numery telefonów, pod którymi możecie Państwo uzyskać informacje w konkretnych sprawach:
– 324787778 – umawianie terminów wizyt w Dziale Technicznym (sprawy związane z kwestiami technicznymi)
– 324787754, 324787732, 324787702 – umawianie terminów wizyt w Dziale Sprzedaży (sprawy związane z umowami, wodomierzami i odczytami)
– 324717640 – zgłaszanie awarii
– 324787700 – zamówienie beczkowozu
W pozostałych sprawach zachęcamy do kontaktu z kancelarią – 324787777. Pracownik skieruję rozmowę do odpowiedniego działu.
Przepraszamy za powstałe niedogodności i dziękujemy za zrozumienie.

Jakość naszej wody jest wprost wzorcowa, ma dobry smak i neutralny zapach. Jest znacznie tańsza niż butelkowa, a przy tym bardzo zdrowa i ekologiczna. Posiada idealną czystość mikrobiologiczną, wszystkie parametry fizyko-chemiczne są doskonałe, co potwierdzają regularnie przeprowadzane badania. Nie każdy mieszkaniec Jastrzębie-Zdroju zdaje sobie sprawę, że woda z kranu jest czysta, zdrowa i nadaje się do spożycia bez przegotowania.

W piątek (17 lipca) w godzinach 10.00 – 12.00, przy centrum handlowym Supersam na Al. Piłsudskiego łamaliśmy stereotypy i zachęcaliśmy do picia wody prosto z kranu! W tym celu zaserwowaliśmy przechodniom szklankę wody wraz z orzeźwiającą cytryną i miętą. Woda do degustacji czerpana była ze zdroju ulicznego, który idealnie nadaje się by zaspokoić pragnienie lub ochłodzić się latem. Przy okazji spotkania odpowiadaliśmy mieszkańcom na wszystkie nurtujące ich pytania dotyczące spożycia wody prosto z kranu.

Przypomnimy również o tym, że “jastrzębska kranówka” zaliczana jest do wód bardzo miękkich, co daje wymierne korzyści dla mieszkańców, przedłużając żywotność urządzeń AGD (takich jak pralki, zmywarki itp.). Nie jest to jedyna oszczędność dla klientów jastrzębskich wodociągów, którzy przy tak miękkiej wodzie zużywają małe ilości detergentów (szamponów, proszków do prania, płynów do mycia naczyń itp.).

Powrót na górę strony