– Mamy dla Was coś ważnego i darmowego. Przeczytajcie ten wpis!

Szanowni Państwo,
w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo do 18 kwietnia 2021 wizyta w biurze obsługi klienta będzie możliwa jedynie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu, a kasa będzie nieczynna. Poniżej zamieszczamy numery telefonów, pod którymi możecie Państwo uzyskać informacje w konkretnych sprawach:
– 324787778 – umawianie terminów wizyt w Dziale Technicznym (sprawy związane z kwestiami technicznymi)
– 324787754, 324787732, 324787702 – umawianie terminów wizyt w Dziale Sprzedaży (sprawy związane z umowami, wodomierzami i odczytami)
– 324717640 – zgłaszanie awarii
– 324787700 – zamówienie beczkowozu
W pozostałych sprawach zachęcamy do kontaktu z kancelarią – 324787777. Pracownik skieruję rozmowę do odpowiedniego działu.
Przepraszamy za powstałe niedogodności i dziękujemy za zrozumienie.

Toaleta to nie śmietnik! Wiemy to, ale i tak wrzucamy do niej śmieci. W kanalizacji powodują awarie, zagrożenie dla środowiska i przyciągają szczury (zwabione resztkami jedzenia). 

Codziennie każdy podejmuje małe decyzje razem dające dużą sumę. Nam zależy na tym, by zmienić złe nawyki i zastąpić je dobrymi. Stowarzyszenie Wodociągowców Województwa Śląskiego, którego jesteśmy członkami, opracowało kampanię edukacyjną „Toaleta to nie śmietnik”. To nowy sposób opowiadania o tym co dzieje się z naszą kanalizacją, gdy niewłaściwie się zachowujemy.  

Zaczynamy od dzieci i dla nich przygotowaliśmy: 

– autorski spektakl teatralny „Niezwykła przygoda psa Kropelki”, który będą oglądały dzieciaki z wielu miast 

– nagranie video spektaklu „Niezwykła przygoda psa Kropelki”, dostępne za darmo, aby każde dziecko i dorosły mógł je zobaczyć 

– scenariusz lekcji dla dzieci z zerówki i klas 1-3 dotyczący prawidłowego użytkowania kanalizacji, również darmowy. Korzystajcie do woli! 

– stronę internetową projektu www.ToaletaToNieSmietnik.pl, na której znajdziecie scenariusz lekcji, nagranie spektaklu i inne ważne i ciekawe informacje 

Ponieważ temat jest bardzo ważny kampanię swoim honorowym patronatem objął Wojewoda Śląski. Ponadto partnerami zostali: Kuratorium Oświaty w Katowicach, Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach https://www.facebook.com/rodnwomkatowice/, Śląski Teatr Lalki i Aktora ATENEUM https://www.facebook.com/ateneumkatowice/, Teatr TRIP https://www.facebook.com/teatrtrip/ i Uniwersytet Śląski Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego https://www.facebook.com/WRiTVUS/,a patronemWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach https://www.facebook.com/wfosigw.katowice/

Patroni medialni: TVP3 Katowice https://www.facebook.com/TVPKatowice/, Polskie Radio Katowice https://www.facebook.com/radiokatowice/, Dziennik Zachodni https://www.facebook.com/dziennikzachodni/, Nasze Miasto https://www.facebook.com/slaskieNM/, Silesia Dzieci https://www.facebook.com/silesiadzieci/

Powrót na górę strony