– Czarny Diament

Szanowni Państwo,
w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo do 18 kwietnia 2021 wizyta w biurze obsługi klienta będzie możliwa jedynie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu, a kasa będzie nieczynna. Poniżej zamieszczamy numery telefonów, pod którymi możecie Państwo uzyskać informacje w konkretnych sprawach:
– 324787778 – umawianie terminów wizyt w Dziale Technicznym (sprawy związane z kwestiami technicznymi)
– 324787754, 324787732, 324787702 – umawianie terminów wizyt w Dziale Sprzedaży (sprawy związane z umowami, wodomierzami i odczytami)
– 324717640 – zgłaszanie awarii
– 324787700 – zamówienie beczkowozu
W pozostałych sprawach zachęcamy do kontaktu z kancelarią – 324787777. Pracownik skieruję rozmowę do odpowiedniego działu.
Przepraszamy za powstałe niedogodności i dziękujemy za zrozumienie.

W dniu 14 listopada br. w Rybniku odbyła się Gala wręczenia nagród „Czarny Diament”. Uroczystość  organizowana jest przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Rybniku pod patronatem Ministra Gospodarki. W imieniu JZWiK S.A. nagrodę odebrał Prezes Zarządu Spółki.

Kapituła przyznająca nagrody wyróżniła JZWiK S.A. za działalność w zakresie:

  • jakości oferowanej wody;
  • nowoczesności i najwyższego profesjonalizmu świadczonych usług;
  • za stworzenie Internetowego Biura Obsługi Klienta
  • za zaangażowanie w życie lokalnej społeczności i czynny udział w obchodach Dnia Ziemi;
  • za stworzenie dobrych i stabilnych warunków pracy i płacy oraz tworzenie nowych miejsc pracy;
  • za współpracę z samorządem gospodarczym oraz wspieranie lokalnych inicjatyw o charakterze charytatywnym, społecznym i kulturalnym

Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A. po raz trzeci został wyróżniony nagrodą „Czarny Diament” (2005 i 2010).  „Czarne Diamenty” Izba Przemysłowo-Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego przyznaje już od 16 lat. Stanowi ona formę uhonorowania najlepszych przedsiębiorstw oraz osób i instytucji szczególnie zasłużonych dla regionu. Nagroda ma charakter honorowy. Symbolem nagrody jest statuetka składająca się z bryły węgla – symbolu bogactwa i konaru dębu – symbolu siły. W kapitule konkursu zasiadają parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele izb gospodarczych i biznesmeni z regionu.

Powrót na górę strony